Cynkownia Patelscy
Cynkowanie galwaniczne
Linia zawiesiowa Linia bębnowa

Usługi galwaniczne i zabezpieczenia metali

Jako rodzinna firma CYNKOWNIA PATELSCY działamy na rynku już od 1990 roku. Nasza galwanizernia świadczy usługi w zakresie pokrycia metali żeliwnych poprzez tzw. ocynk ich powierzchni. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych technologii, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty oraz zagwarantować Państwu bardzo wysoką jakość usług. Dysponujemy między innymi sprzętem do rozładunku elementów wielkogabarytowych. Co ważne, zatrudniamy osoby z dużym doświadczeniem zawodowym, a we wszystkim co robimy zawsze stawiamy na innowacyjność i perfekcję wykonania.

Proponowane cynkowanie galwaniczne to najskuteczniejsza metoda zwiększania wytrzymałości różnych metali żeliwnych. Podwyższa to ich odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz dodaje podwyższa ich właściwości antykorozyjne. Proponowane zabezpieczenia metali żeliwnych można również wspomóc poprzez proces pasywacji, co również jest wykonywane przez naszą firmę w ramach świadczonych usług.

Nasze usługi galwaniczne świadczymy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i zakładów przemysłowych o dowolnej wielkości. Ściśle przestrzegamy terminów realizacji zleceń, aby nie zakłócać planów oraz prac naszych Klientów. Zabezpieczenia galwaniczne na metalach żeliwnych, bądź stalowych, mogą posiadać dowolną grubość, zgodną z Państwa oczekiwaniami oraz potrzebami.

Przez lata zdobyliśmy doświadczenie i pozycję specjalisty w branży. A ponieważ dysponujemy niezbędną wiedzą i umiejętnościami, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom w zakresie doskonałego zabezpieczenia metali żeliwnych i stalowych, jakie gwarantuje galwanizacja z wykorzystaniem cynku. Dzięki własnej oczyszczalni, nasza firma dba również o środowisko, nie zanieczyszczając go.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić! Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie +48 515 340 710 lub elektronicznie e-mail: biuro@cynkowniapatelscy.pl

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące szczegółowej wyceny oraz możliwego terminu realizacji zlecenia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.