Cynkownia Patelscy
Cynkowanie galwaniczne
Linia zawiesiowa Linia bębnowa

Oferta

Wykonujemy profesjonalne cynkowanie na życzenie Klientów indywidualnych oraz zakładów przemysłowych. Wykonujemy pokrycia we wszystkich grubościach wg wymagań Klientów. W naszej firmie stosujemy wysokiej jakości technologię i chemikalia światowych potentatów galwanotechniki. Bardzo dobre właściwości ochronne powłok cynkowych i ich bardzo przystępna cena sprawiają, że są one szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu.

Powłoki cynkowe zwiększają wytrzymałość metali na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i erozję oraz zapewniają długotrwałą ochronę przed korozją, nawet w przypadku przerwania ciągłości powłoki. Cynkiem pokrywa się najczęściej wyroby żeliwne i stalowe (blachy, druty, śruby, nakrętki, itp.). Grubość powłok cynkowych zależna jest od warunków użytkowania, co określa norma PN-71/H-97005.

Cynk jest metalem niewrażliwym na działanie powietrza i wilgoci, ale powłoki cynkowe nie są odporne na działanie pary wodnej w temperaturze powyżej 60 stopni Celsjusza oraz w klimacie tropikalnym. Właściwości ochronne pokryć cynkowych można natomiast poprawić poprzez wykonanie pasywacji – nałożenie dodatkowej warstwy ochronnej. W ramach naszych usług oferujemy wykonanie pasywacji w kolorze błękitnym lub żółtym opalizującym.

Gwarantujemy:

  • najwyższą jakość usług
  • terminową realizację zleceń
  • atrakcyjną cenę
  • krótkie terminy realizacji
  • elastyczność we współpracy
  • terminy płatności nawet do 14 dni
  • możliwość dostosowania naszych linii produkcyjnych do nietypowych zamówień

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do rozładunku dużych i ciężkich elementów. Sukcesywnie się rozwijamy, poszerzamy asortyment wyrobów oraz podwyższamy jakość naszych usług.

Stosowane przez nas technologie są przyjazne środowisku. Nie zanieczyszczamy go dzięki własnej oczyszczalni.